неділя, 22 вересня 2019 р.

День селища - свято, яке запам'ятається надовго

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості місцевого люду. До того ж, це ще один привід зібратися односельцям разом, послухати душевних пісень, подивитися виступи артистів й своїх дітей, поговорити про тих, хто народився цьогоріч, і про ювілярів.
Тому, як правило, на такий день народження села не лише сходяться місцеві, а й з’їжджаються з усіх куточків України ті, хто тут народився і виріс.
Цими погожими осінніми вихідними відразу 2 населені пункти Кам'яномостівської громади відзначали свої дні села.
22 вересня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю і вдячністю славить Святих і Праведних Богоотців  Іоакима  і Анну. А в  Кам'яному  Мості  ще й святкують День селища!
Ввечері на  площі селища Кам'яний Міст ніде було яблуку впасти. Ще б пак, адже все село гуляло!  
Відкривала свято гімном громади Наталія Бойко.
А далі всіх присутніх привітав голова Кам'яномостівської громади Олександр Ляхов, який побажав міцного здоров’я та добробуту селянам, наголосивши, що такі свята спонукають людей вірити в себе й у свої можливості.
В ході святкової програми ніхто не залишився без уваги; згадали про багатодітні родини, тих, у кого за плечима багаторічний сімейний стаж, найстаріших жителів, наймолодших, які народилися цього року, односельчан - воїнів АТО, молодь села.
Подарунки отримали молоді батьки Сивак Дар’ї, Василевського Властомира, Максименко Василини, Тихоненко Софії, Крижан Нікіти, Бароліс Максима, Ляшенка Дмитра, довгожителі селища Сіваченко Ганна Марківна, Царинна Ганна Харлампіївна, Дубасюк Надія Захарівна,Кузьмінська Ганна Олексіївна, Самойленко Яків Гаврилович та сімейні пари, які відсвяткували срібне весілля - Пласконь Леонід Іванович та Ольга Михайлівна, Нєдєльські Василій Карлович та Тетяна Миколаївна, Борінець Мирон Миколайович та Світлана Олександрівна. Не обійшли теплим словом всіх тих, кого доля пов’язала із селом, кому не байдужі селянські клопоти.
Зі сцени жителів та гостей свята розважали аматорські колективи – «Шалені бабоньки» та «Витребенька», художній колектив «Мадагаскар», учні Кам'яномостівськогї ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці  та вихователі ЗДО «Калинка», Світлана Андрієвська, Анастасія Дмитренко, Слимак Дмитро, Денис Сверлик, Цуркан Діана та Анна. 
І звичайно на святі щиро дякували спонсорам, які завжди підтримують, допомагають підняти рівень життя  громади , покращують добробут  на селі, а також забезпечують культурне дозвілля наших жителів. А саме Королю Сергію Миколайовичу (ФГ «Король»), Максименко Віталію Федоровичу  (ФГ «Аннушка»), Максименко Максиму Віталійовичу ( ФГ «Стелла- Макс»), Гапонову Віталію Олеговичу (ТОВ «Агросервіс»), Петрачковичу Сергію Даниловичу, Чумаченко Володимиру Дмитровичу, Ткачу Петрові Миколайовичу, Панченко Світлані Миколаївні, Горіцину  Олег Олеговичу.
Ще довго над селищем розливались музика, пісні, жарти і сміх.
Цікава феєрія, організована в громаді з особливою відповідальністю й натхненням, наповнювала всіх духом єдності, радості й дарувала багато щасливих моментів для мешканців Кам'яного Мосту.


Немає коментарів:

Дописати коментар