Новини закладів освіти та культури
______________________________________________________
05.02.2019
Відповідно   до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту та на виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту від 25.01.2019р. №11 "Про проведення тижня безпечного Інтернету"     в Кам"яномостівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи до Дня безпечного Інтернету.
Урок для підлітків «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»#stop_sехтинг#ранок_урок#миколаївська_область

На данном изображении может находиться: 1 человек, экран, гостиная и в помещении
______________________________________________________
30.01.2019
Відповідно   до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту   в Кримківській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено захід до Дня пам'яті героїв Крут.
Під час тематичної лінійки "Крути: сила нескорених" (підготували учні 9-10 класів) діти згадали про трьохсот юних гімназистів,юнкерів та студентів, які намагалися зупинити ворожу навалу. Пам'ять загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання.
Нехай сучасні вчені-історики розмірковують про міфи і правду Крутянської битви, ніхто не поставить під сумнів високий героїзм і патріотичну самопожертву юних борців за ідею, відданих захисників національної справи.
На данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Виктор Иванович, люди стоят и обувь


______________________________________________________
21.01.2019
На виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту від 02.01.2019р. №08 "Про популяризацію в закладах освіти Кам'яномостівської сільської ради державних символів України" в Кримківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 січня  2019 року була проведена тематична інформаційна лінійка "Державні символи- традиції, історія, минуле і майбутнє", під час якої учні 4 класу розповідали про значення державних символів для українського народу.


На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и в помещении

Немає коментарів:

Дописати коментар