понеділок, 2 вересня 2019 р.

Свято Першого дзвоника у школах Кам'яномостівської ОТГ

НАЙСВІТЛІША ДОРОГА В СВІТІ - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати свято Першого дзвоника. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя.
2 вересня у школах Кам'яномостівської ОТГ пролунав Перший дзвоник. У кожному  закладі загальної середньої освіти були присутні представники Кам'яномостівської  сільської ради. Сільський голова Олександр Ляхов завітав на свято до Кам'яномостівської   ЗОШ І-ІІІ ступенів та Катеринківського НВК, а начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Пташинська відвідала Кам'яномостівську ЗОШ І-ІІ ступенів.
Усім, хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Свято пройшло традиційно урочисто. Багато вишиванок, букетів перших осінніх квітів. Учні отримали чимало гарних побажань і напутніх слів. 
Під оплески пролунав перший дзвінок, який засвідчив про початок нового навчального року.

Немає коментарів:

Дописати коментар