Всеукраїнський рейд «Урок»

Інформація

 про організацію та  проведення у 2018 році Всеукраїнського рейду «Урок»
Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України „Про загальну середню освіту”,   з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Кам'яномостівської сільської ради спільно із працівниками сектору ювенальної превенції Первомайського ВПГУМП в Миколаївській області проводиться рейд «Урок» у закладах освіти Кам'яномостівської сільської ради.
Метою такого заходу є виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не готові до нового навчального року і можуть не прийти до школи, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.
Під час проведення заходу керівниками ЗЗСО проведено облік дітей шкільного віку, які проживають на закріпленій за навчальними закладами території обслуговування. 
На початок навчального року класні керівники 1-х класів відвідали сім’ї  першокласників з метою вивчення готовності їх до навчального року.
Проаналізовано здобуття загальної середньої освіти випускниками 9-х класів,  працевлаштування випускників 11 класу та надані відповідні довідки до відділу освіти.
В закладах систематично проводиться робота серед батьків про обов’язковість забезпечення конституційного права неповнолітніх на освіту. З цією метою  проведено батьківські збори де розглянуто питання щодо  відповідальності батьків за здобуття освіти дітьми, про обов’язковість запровадження шкільної форми, про порядок організації харчування учнів, питання профілактики шкідливих звичок та травматизму дітей.
На контролі стоїть питання щодо залучення учнів школи до позакласної та позашкільної діяльності, що дає змогу попередити бездоглядність та скоєння правопорушень.
Рейд „Урок” продовжуватиметься до кінця жовтня поточного року та заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

Немає коментарів:

Дописати коментар