
Опис функціоналу веб-сервісу "Кабінет керівника закладу освіти"

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11.05.2019 № 635 "Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
- українську мову і літературу;
- математику або історію України (на вибір учасника);
- ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
У 2020 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.
Також 2020 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО.
ПРОГРАМИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ. 3НО-2020
Календар ЗНО -2019
ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2019
Календар ЗНО-2018

Характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2018 року

Програми ЗНО-2018
Зміни у процедурі реєстрації на ЗНО-2018:
Поради психолога

Пробне ЗНО-2018
ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОБНОГО ЗНО-2018
Як і минулого року, цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 24 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО.
Можливість заповнення бланків буде надано з 15:00 в день проведення пробного ЗНО з відповідного предмета.
Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж трьох днів із дня проходження певного тестування: до 26 березня включно – з української мови і літератури, до 2 квітня включно – з решти предметів.
Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 30 березня 2018 року, з інших навчальних предметів – 6 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.
Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено в "Особистому кабінеті учасника ПЗНО" (з української мови і літератури – з 24.03.2018, з інших предметів – з 31.03.2018).
Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу в терміни:
- з української мови і літератури з 24 до 26 березня;
- з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.
Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:
- 30.03.2018 з української мови і літератури;
- 06.04.2018 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.
Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 №1287 «Про затвердження календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти»
Наказ МОНУ від 31.07.2017 №1103 "Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"
Інформаційні листи ЗНО-2018
Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня 2018 року
√ Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку:
- Українська мова і література
- Історія України
- Математика
- Біологія
- Географія
- Фізика
- Хімія
- Англійська мова
- Іспанська мова
- Німецька мова
- Французька мова
√ Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року.
√ Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.
Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.
√ Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) ВНЗ та ПТНЗ, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.
Програми ЗНО-2018
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.
Відеоінструкція формування реєстраційної картки додається.
Пам'ятки для учасників ЗНО
Характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2017 року
Наказом Українського центру від 22 вересня 2016 року №162 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року» затверджено Загальні характеристики з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.
Іноземні мови:
Немає коментарів:
Дописати коментар