субота, 21 вересня 2019 р.

День села у Кримці


21 вересня 2019 року  громада села Кримка  відсвяткувала своє свято, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.
Кожен населений пункт України має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минувшину, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є відзначення Дня села. 21 вересня  громада села Кримка відсвяткувала своє свято, на яке зібралося багато людей різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.
В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.
Голова Кам'яномостівської громади Олександр Ляхов, який завітав на свято щиро привітав усіх присутніх. «День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких».
Аматорські колективи мешканцям села продемонстрували яскравий концерт. Гурт «Кримківчанка» з трепетом та любов’ю виконували пісні, хореографічний колектив «Едельвейс» (Кримківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вихованці ЗДО «Пролісок», колектив учнів «Джерельце» танцювали, з великою вдячністю звертались до селян староста села Вячеслав Кремповський та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Пташинська. Хочеться відзначити виступи Василя Кошелева в дуеті із Галиною Арсеньєвою, Анастасії Бралковської, Софії Баджо. З нагоди дня села гурт «Кримківчанка» (керівник Триколенко Л.В.) та хореографічний колектив «Едельвейс» (керівник Кулачинська О.І.) були нагороджені подяками відділу освіти, культури, молоді та спорту. Гучними оплесками дякували мешканці та гості села виконавцям.
Тож, День села у Кримці відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов'ю. Немає коментарів:

Дописати коментар