четвер, 10 вересня 2020 р.

У закладах освіти Кам'яномостівської ОТГ продовжують успішно втілювати стандарти Нової української школи

 


54 першачки 1 вересня сіли за парти у класах закладів загальної середньої освіти  Кам'яномостівської ОТГ. Третій  рік поспіль дітей у  громаді навчатимуть за програмою Нової української школи.

Комфортне середовище для навчання — головний базис Нової української школи в нашій громаді. За активної співпраці органів місцевої влади, відділу освіти, культури, молоді та спорту, керівників, педагогічних колективів шкіл та батьків, нині у закладах створені належні умови для навчання і виховання першокласників у реформованій Новій українській школі

Для цього, за рахунок місцевого бюджету, належним чином відремонтовані кабінети. У 2020 році  кожен заклад отримав по 50 тисяч грн. на ремонтні роботи: було замінено вікна та двері, встановлено нові радіатори опалення, пошпакльовано та пофарбовано стіни, постелено лінолеум, замінено освітлення. Завдяки таланту  та  майстерності вчителів і батьків  класні кімнати затишні, сучасні, світлі.

За  рахунок субвенції на НУШ та залишків освітньої субвенції всі класи для першокласників повністю облаштовані новими меблями: придбано одномісні парти, шафи для дидактичного матеріалу, робочі місця для вчителів, художні осередки, класні дошки на суму 137, 680 грн.

У цьому навчальному році в Країну знань першачків ведуть 4 педагоги початкової школи, серед яких молоді спеціалісти і досвідченні вчителі.  Для успішної реалізації  освітнього процесу з місцевого бюджету було виділено 133 тис. грн. на придбання комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів. В кожному класі є ноутбук, багатофункціональний  пристрій, проектор та екран.

Нова українська школа продовжує невпинно розвиватися. Працювати за новим стандартом непросто, але неймовірно цікаво, адже у кожного вчителя та учня з’явився простір для творчості та самовираження.

НУШ в дії! Перший  клас - вперед!


Немає коментарів:

Дописати коментар