субота, 18 травня 2019 р.

«КОДИМА ЕКО-Fest-2019»17 травня в мальовничому селі Кримка відбулося справжнє екологічне свято під назвою «КОДИМА ЕКО-Fest-2019», що стало гарним завершенням екологічної акції «ЕКО –Я, ЕКО – МИ, ЕКО – ГРОМАДА».
Це вже ІІ щорічний фестиваль , який проводиться на території Кам’яномостівської ОТГ.
Завдання еко фестивалю - збереження і популяризація народних традицій та культурної спадщини нашого регіону, формування екологічного світогляду та залучення до охорони довкілля, сприяння розвитку туризму в Кам'яномостівській ОТГ.
На всіх учасників такого гарного заходу чекали: конкурс огляд шкільних екологічних агітбригад на тему - «Захисти планету від бруду», акція «Здай використану батарейку –– отримай цукерку», особливі локації «Запитай мене, як бути еко!» та виставка еко-арту, де можна було побачити , як різний непотріб перетворився на справжні витвори мистецтва.
Долучився до екологічного фестивалю заступник голови Миколаївської обласної адміністрації Олександр Кушнір, який теплими словами вітав усіх учасників культурного заходу. " Впевнений , що такі корисні проекти будуть підтримані й іншими громадами! Тільки разом зможемо досягти мети!" - зазначив Олександр Валентинович.
Висловив вдячність усім учасникам екологічної акції та фестивалю голова Кам'яномостівської громади Олександр Ляхов - " Важливо, щоб ми не зупинялися на досягнутому і ставили нові цілі та активно реалізовували їх!"
Кульмінацією свята стало визначення переможців та вручення подарунків всім учасникам фестивалю. 
На найменших учасників чекали дитячі розваги, а старших – дискотека.

Виступи аматорських колективів наповнив теплий вечір новими емоціями і смислами.
В цей день Кам’яномостівська громада перетворилася в центр екологічного життя України, а кожен учасник фестивалю зміг відчути, що жити в гармонії з природою – це просто, розумно та весело!
А наш фестиваль дихав життям завдяки небайдужим людям , креативним учасникам, активним глядачам , добрим спонсорам та професійним організаторам!
Немає коментарів:

Дописати коментар