пʼятниця, 31 травня 2019 р.

У Кам'яномостівській громаді відлунав останній дзвоник: як це булоСвято останнього дзвоника символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників закладів освіти Кам'яномостівської громади сьогоднішній день особливо радісний і пам’ятний адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.
Привітання, щасливі обличчя дітей і посмішки батьків та вчителів – так урочисто у цей особливий травневий день в Кам'яномостівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам'яномостівській ЗОШ І-ІІ ступенів та Катеринківському НВК провели свято останнього дзвоника.
На великі шкільні свята прибуло багато гостей: схвильовані матусі й татусі, численні друзі. З привітальними словами до педагогів, учнів та  батьків зверталися секретар Кам'яномостівської сільської ради Л.Козицька та начальник відділу освіти, культурим, молоді та спорту Н.Пташинська.
На шкільних подвір’ях лунали зворушливі пісні та вірші, школярі виконували чудові танці, атмосфера була наповнена радістю та сподіваннями на світле майбутнє.
Ми пропонуємо вам переглянути фото, на яких збережено миттєвості свята.


Ще один рік минув і цей рік був важливим етапом в життя кожного школяра. Він ніколи не повториться, але завтра має бути кращим ніж вчора.

Немає коментарів:

Дописати коментар