вівторок, 23 травня 2017 р.

Життя Кам'яномостівської громади
26 квітня 2017 року у Києві Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило 25 громад, що візьмуть участь у новій програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад. Кам'яномостівська селищна громада одна із тих,  які  отримають підтримку проекту DOBRE.
23 травня 2017 р. в рамках Програми в приміщенні Кам'яномостівської сільської ради було проведено тренінг «Роль та методи інформаційної діяльності для влади та громади. Отримуємо зворотній зв'язок».
Захід проводився представниками проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні  з метою зміцнення місцевого самоврядування, посилення демократії, поліпшення умов для розвитку громад та сприяння стабільності.
У тренінгу взяли участь представники органів місцевого самоврядування, старости та депутати Кам’яномостівської сільської ради. Під час тренінгу учасники розглянули питання комунікації з громадою, роботі зі ЗМІ та розробили план покращення інформаційної діяльності по роботі зі ЗМІ.
Паралельно з тренінгом, відбувся круглий стіл для молоді – представників шкільних парламентів Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кримківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІ ст. та Катеринківського НВК. Протягом 40 хвилин учні разом із тренером Лілією Антажевою обговорювали молодіжні ініціативи.
Плідна робота учасників тренінгу дала можливість усвідомити роль та  методи інформаційної діяльності для влади та громади, як отримати якісний  зворотній зв'язок.


Немає коментарів:

Дописати коментар