четвер, 25 травня 2017 р.

Вітання з останнім дзвоником!


Похожее изображение
Дорогі юні друзі!
Шановні вчителі та батьки!
Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає Вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: Ваші батьки, наставники, Вітчизна покладають на Вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у Вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.
Від імені Кам'яномостівської сільської ради та себе особисто висловлюю глибоку вдячність усім педагогам Кам'яномостівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кримківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кам'яномостівської ЗОШ І-ІІ ст. та Катеринківського НВК. Ви самовіддано вкладаєте в дитячі душі добре, вічне, запалюєте вогонь у їхніх серцях. Своєю діяльністю, терпінням та любов’ю Ви формуєте майбутнє нашої держави, виховуєте справжніх патріотів України. Зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги. 
Школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Вірю, що всі випускники знайдуть свою життєву стежину, а  головне – стануть гідними громадянами нашої держави. Адже саме від Ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.  Щасливої життєвої долі Вам та вагомих успіхів!
Зі святом Вас, дорогі друзі!

Начальник відділу освіти, молоді та спорту 
Н.В.Пташинська


Немає коментарів:

Дописати коментар