вівторок, 2 жовтня 2018 р.

           СТАРІСТЬ ТРЕБА ПОВАЖАТИ                              

                                                                                Люди похилого віку -
                                                                                   Мудрості стигла пора,
                                                                                     Спогадів митті без ліку,
                                                                                 Роки по вінця добра.
                                                                                                       Олег Стаднік
  Жовтень починається з особливої дати. Традиційно 1 числа відзначають День людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
   
У такий важливий день, члени молодіжної ради Кам’яномостівської сільської ради «Кодимська молодь» провели  акцію «Поспішаймо творити добро» та привітали зі святом людей похилого віку Кам’яномостівської ОТГ.
   Незабутні враження та сльози радості залишилися у молоді та у вдячних бабусь та дідусів. В рамках акції, було поздоровлено найстарших людей громади. Члени фракції «Волонтерський рух» дарували не лише подарунки, квіти, гарну та привітну посмішку,  а й частинку своєї душі. Багато радісних очей вони побачили того дня, скільки вдячності та добра подарували їм старенькі.
   Це лише одна  маленька справа на шляху молоді, яка вплітається у той потік позитиву та гарних справ, що вони сьогодні роблять
.
   Молодь
Кам’яномостівської сільської ради дбає про своє майбутнє, турбується про сьогодення та поважає і цінує своє минуле!Немає коментарів:

Дописати коментар