четвер, 29 червня 2017 р.

На шляху до співпраці


29 червня 2017 р. в рамках освітнього польсько-українського проекту «Співпраця об’єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою» в приміщенні Кримківського будинку культури відбулася 1-ша делібераційна зустріч на тему «Шляхи співпраці ЗНЗ, ДНЗ,батьків, влади, бізнесу та школярів в умовах децентралізації з метою створення в Кам`яномостівській ОТГ спільного освітнього простору.»
На зустріч були запрошені вчителі, батьки, учні та депутати, які мають безпосереднє відношення до шкіл на території Кам’яномостівської сільської ради (ОТГ).
Успішність навчально-виховного процесу залежить від того, як складаються відносини між педагогами, учнями і батьками. Батьки і педагоги - вихователі одних і тих же дітей, і результат виховання може бути успішним тоді, коли вчителі та батьки стануть однодумцями. Саме цього й намагалася домогтися в роботі з учасниками тренер - Оксана Почінська.
На початку заходу присутні проаналізували стан освіти в ОТГ, визначили проблеми та труднощі у співпраці зі школою батьків та влади. А виконуючи запропоновані інтерактивні вправи, знаходили шляхи їх подолання.
Паралельно з тренінгом учасники мали можливість познайомитися з польськими гостями Пшемиславом Фенрих та Магдаленою Братко, які представляють інтереси освітнього польсько-українського проекту та програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Плідна робота учасників тренінгу дала можливість усвідомити,  що вирішення проблеми залежить від розуміння відчуття себе одним єдиним громади і важливість власного вкладу у вирішенні проблем.

Немає коментарів:

Дописати коментар